Mesaj gönder
Tel:
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

İnanılmaz dokunuş ve görsel deneyiminizi verin !!!

 

Ana sayfa

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

http://vr.ecerimg.com/data/ca/ec/domaindemo-215654/vr/index.html

 

Kapalı ve dış mekan ticari LCD ekran uygulamasına odaklanın, ZXT LCD Global Market'ten çeşitli video ekran ürünleri tedarik edin.Shenzhen ZXT LCD Technology Co.'nun kurucusu Limited, Mr.Kevin her zaman şirket prensibi olarak en iyi kalite ve makul fiyat konusunda ısrar ediyor.Uzun vadeli bir kazan-kazan iş ilişkisi sürdürmek için dünyanın her yerinden iş ortağımızla yakın çalışmak istiyoruz.

 

Stretched LCD Display, LCD Video Wall,Outdoor Digital Signage, LCD interactive whiteboard, Touch screen kiosk, multi-touch Table, Self-service kiosk, CCTV Monitor, Open frame Display, Transparent LCD Display and 3D Holographic Display,OLED screen is our main ürün.

 

Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

2018'de ZXT LCD, tesis ölçeğini 800 metrekareye genişletiyor ve küresel pazardan artan talebi karşılamak için yeni üretim hatlarını artırıyor.Ve ürünümüz CE onayı, tüm dünyada birçok yer için ROHS sertifikası aldı.

 

 

 

Tam Çözüm: İş hedeflerinize ulaşmak için doğru hizmet, uzmanlık ve teknoloji kombinasyonunu sunuyoruz.

 

Şirketimiz 9 yıldan fazla bir süredir bu iş alanında.Son üç yılda, ZXT LCD farklı ülkelerden ve bölgelerden 200'den fazla müşteriye hizmet verdi.Gelecekteki işbirliğinde daha da ileriye gitmemizi sağlayan iyi kalpli ve sorumlu inançlarla.

Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : ZXTLCD

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 20 Million -50 Million

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2003 yılında, Shenzhen ZXT LCD Teknoloji Geliştirme Co, ltd LCD Monitör ve TV konusunda uzmanlaşmış bir Fabrika olarak kuruldu;

 

2005 yılında, Güvenlik sektöründeki ilk LCD CCTV Monitörü üretti ve ürünlerimizi Alibaba'da sattı;

 

2008 yılında, Ticari LCD Ekranda ilk LCD Dijital Tabela'yı yarattı ;

 

2010 yılında, kendi patentlerine sahip bir dizi video wall serisi ürün piyasaya sürdü. Video duvarı için merkezi güç sistemi, sinyal röleleri ve basınca dayanıklı üniversal tutucu gibi patentli ürünler uluslararası pazarda lider düzeydedir;

 

2011'de ağ dijital tabela patent teknolojisini piyasaya sürdü;Patent teknolojisi, monitör endüstrisinin yükseltilmesine önemli bir katkıda bulundu;

 

2012 yılında, reklam makinesi, öğretmek için hepsi bir arada dokunmatik makine, dokunmatik kiosk, Kuyruk Makinesi ve diğer dijital tabela ürünlerini geliştirdi;Ürünler piyasada yaygın olarak tanınmakta ve çok popülerdir;

 

2015 yılında tüm sektörümüzde tanınan bir kuruluş haline geldi.

 

 

Firma Servisi

 

A. Tüm malzemeler test edildi, kalite güvence altına alındı; Sadece markalı ekranı seçiyoruz ve hepsi A sınıfı standart veya hatta A + sınıfı standart panel. Tüm ürünlerimiz teslimattan önce 72 saatlik yüksek sıcaklık yaşlandırma testinden geçer;kusurlu oran% 0.1'den azdır.Bu zorlu test yöntemini uygulayan tek üreticiyiz.

 

B. Söz verdiğimiz gibi her zaman zamanında teslim ederiz; Tüm malzemeler test edildi, kalite güvence altına alındı; Sadece markalı ekranı seçiyoruz ve hepsi A sınıfı standart veya hatta A + sınıfı standart panel. Tasarım, işleme, üretimi birleştiren tamamen profesyonel bir ekibimiz var, nispeten hızlı bir şekilde aktarılabilir ürünlere fikirler.

 

C. Birçok Fortune 500 şirketine tedarikçi olarak atanmaktan gurur duyuyoruz;profesyonel deneyimlerimiz ve uzmanlıklarımızla size hizmet verelim.Müşterilerin tasarımına ve gereksinimlerine göre müşterilerimiz için OEM / ODM hizmeti özelleştirebilir ve yapabiliriz.

 

D. Çalışanlarımız başından sonuna kadar kalite kontrolüne her zaman büyük önem vermektedir.Her ayrıntıya odaklanıyoruz Profesyonel teknoloji ve satış sonrası hizmetler de sunuyoruz.

 

SSS:

1. S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?

A: Biz bir profesyonel üretici 2003 yılından beri LCD ekran üretiminde uzmanlaşmıştır.

2. S: Garanti ne kadardır?

A: Resmi olarak taahhüt edilen garanti süremiz 12 ay teslim tarihinden itibaren.

3. S: Logomun ürün üzerinde bulunmasının mümkün olup olmadığını sormak istiyorum.

A: (markamız) ZXT LCD, tarafsız görünüm, özelleştirilmiş logo, isterseniz hepsi mevcut.

4. S: Hangi marka ekranı kullanıyorsunuz?

A: Samsung ve LG ekran normalde dijital tabelalar ve video duvarları için kullanılırken, özelleştirilmiş ekran da desteklenmektedir.

 

 

 

Şirket takım

ZXT LCD, tüm üretim sürecini kapsayabilen profesyonel bir ekibe sahiptir.

 

Elektronik mühendisi: Proje işi için, iyi bir elektronik mühendisi en önemli kişi olacaktır, çünkü bilgisi ve profesyoneli, müşterinin talebini en düşük maliyetle karşılamak için en iyi çözümü bulacaktır.Screenage'ın elektronik mühendisleri bu dosyada 10 yıldan fazla deneyime sahiptir, çalışanlarımız ticari ekran ekipmanlarıyla ilgili tüm ilgili bileşenler konusunda çok profesyoneldir.Müşterilerimiz için rekabetçi çözüm ve fiyat sunabilmemizin nedeni nedir? '

 

Yapı mühendisi: Screenage'ın yeni tasarım için iyi iş çıkaran iki adamı var.Bize hedef tasarımınızı veya eskizinizi gösterin, onlar gerçeğe dönüşsün.

 

Ayrıca ZXT LCD, ülke çapında bir satış ağı ve etkin satış sonrası hizmet sistemi kurdu ve diğer insanlar, iyi şeyler yapmamıza yardımcı olmak için gerekli pozisyonda.Biz güçlü bir şirket değiliz, ancak profesyonel bir üreticiyiz.

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
604, Bina 1, Sanyu Endüstri Parkı, Xinwei Dördüncü Sanayi Bölgesi, Xinzhuang Topluluğu, Majan Caddesi, Guangming Bölgesi, Shenzhen
Tel:86-755-18098949445
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Çoklu Dokunmatik Tablo Tedarikçi. © 2018 - 2024 zxtlcd.com. All Rights Reserved.