Tel:
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

Muhteşem görsel deneyiminizi yaşayın!

 

Ana sayfa

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

  

 

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd., profesyonel bir üretici, ticari ekran ve akıllı ekran endüstrisinde uzmanlaşmıştır.

Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

ZXT LCD, küresel müşteriler için yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel satış sonrası hizmet sunar.Ürünlerimiz, yüksek parlaklıkta monitör, ekonomik reklam oynatıcı, android wifi 3g dijital tabela, endüstriyel seviye monitör, dokunmatik ekran hepsi bir arada PC, dokunmatik ekran kiosk, sihirli ayna hareket sensörü serileri, Büyük ekran iç mekan LCD ekran terminal serisi, Dokunmatik sorgu multimedya uygulama terminal serisi, Multimedya bilgi yayın terminal sistemi, Kapalı CCTV izleme ekran serisi, Gömülü ekran terminal serisi, Bilgelik eğitim terminal serisi, 020 Kırsal E-ticaret kolaylık terminal serisi, Açık akıllı şarj istasyonu ekran terminal serisi, Çocuk eğlencesi interaktif projeksiyon akıllı ekran dizi.Boyut, 7 inç ila 98 inç arasındadır.İç ve dış mekan türleri isteğe bağlıdır.

Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Firmamız 3 montaj hattı ve 2 yaşlandırma testi hattı ile 2000 metrekareyi kapsamaktadır.ZXT LCD'den gelen her Ekran, kullanımın güvenilirliğini sağlamak için 72 saatlik eskime testinden geçer.Birçok kalifiye işçi ile ürün kapasitemiz günde yaklaşık 200 ila 500 parçadır.Teslimat departmanımız da geçmişten günümüze gelişmeye devam ediyor, zamanında teslimat oranımız% 99'a ulaşabiliyor, bu da müşterilerimizi memnun ediyor.OEM ve ODM hizmeti veriyoruz.Sadece satış ekibimiz, ürün ekibimiz, teknik destek ekibimiz, kalite kontrol ekibimiz değil, aynı zamanda yeni ürünler geliştirmeye devam etmek ve müşterilerin görünüm tasarımı, yüksek parlaklık gereksinimi, AR parlama önleyici vb.Gibi özel isteklerini karşılamak için Ar-Ge ekibimiz var. ZXT LCD ekran sıkı kalite kontrolünden geçti ve son geçen verim% 99.9'un üzerindedir. Ürünlerimiz CE, RoHs, Sertifikasyondan geçti.

 

Güçlü kapasite ve emin krediyle ZXT LCD, LG, Philips, Skyworth, Kanka, vb. Gibi bazı yerli ve yabancı marka şirketlerinin yanı sıra pazar talepleri için bazı ünlü IC şirketleriyle çok iyi stratejik işbirliği kurmuştur.

Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Markalar : ZXT

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 20 Million -50 Million

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2003 yılında, Shenzhen ZXT LCD Teknoloji Geliştirme Co, ltd LCD Monitör ve TV konusunda uzmanlaşmış bir Fabrika olarak kuruldu;

 

2005 yılında, Güvenlik sektöründeki ilk LCD CCTV Monitörü üretti ve ürünlerimizi Alibaba'da sattı;

 

2008 yılında, Ticari LCD Ekranda ilk LCD Dijital Tabela'yı yarattı ;

 

2010 yılında, kendi patentlerine sahip bir dizi video wall serisi ürün piyasaya sürdü. Video duvarı için merkezi güç sistemi, sinyal röleleri ve basınca dayanıklı üniversal tutucu gibi patentli ürünler uluslararası pazarda lider düzeydedir;

 

2011'de ağ dijital tabela patent teknolojisini piyasaya sürdü;Patent teknolojisi, monitör endüstrisinin yükseltilmesine önemli bir katkıda bulundu;

 

2012 yılında, reklam makinesi, öğretmek için hepsi bir arada dokunmatik makine, dokunmatik kiosk, Kuyruk Makinesi ve diğer dijital tabela ürünlerini geliştirdi;Ürünler piyasada yaygın olarak tanınmakta ve çok popülerdir;

 

2015 yılında tüm sektörümüzde tanınan bir kuruluş haline geldi.

 

 

Firma Servisi

 

A. Tüm malzemeler test edildi, kalite güvence altına alındı; Sadece markalı ekranı seçiyoruz ve hepsi A sınıfı standart veya hatta A + sınıfı standart panel. Tüm ürünlerimiz teslimattan önce 72 saatlik yüksek sıcaklık yaşlandırma testinden geçer;kusurlu oran% 0.1'den azdır.Bu zorlu test yöntemini uygulayan tek üreticiyiz.

 

B. Söz verdiğimiz gibi her zaman zamanında teslim ederiz; Tüm malzemeler test edildi, kalite güvence altına alındı; Sadece markalı ekranı seçiyoruz ve hepsi A sınıfı standart veya hatta A + sınıfı standart panel. Tasarım, işleme, üretimi birleştiren tamamen profesyonel bir ekibimiz var, nispeten hızlı bir şekilde aktarılabilir ürünlere fikirler.

 

C. Birçok Fortune 500 şirketine tedarikçi olarak atanmaktan gurur duyuyoruz;profesyonel deneyimlerimiz ve uzmanlıklarımızla size hizmet verelim.Müşterilerin tasarımına ve gereksinimlerine göre müşterilerimiz için OEM / ODM hizmeti özelleştirebilir ve yapabiliriz.

 

D. Çalışanlarımız başından sonuna kadar kalite kontrolüne her zaman büyük önem vermektedir.Her ayrıntıya odaklanıyoruz Profesyonel teknoloji ve satış sonrası hizmetler de sunuyoruz.

 

SSS:

1. S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?

A: Biz bir profesyonel üretici 2003 yılından beri LCD ekran üretiminde uzmanlaşmıştır.

2. S: Garanti ne kadardır?

A: Resmi olarak taahhüt edilen garanti süremiz 12 ay teslim tarihinden itibaren.

3. S: Logomun ürün üzerinde bulunmasının mümkün olup olmadığını sormak istiyorum.

A: (markamız) ZXT LCD, tarafsız görünüm, özelleştirilmiş logo, isterseniz hepsi mevcut.

4. S: Hangi marka ekranı kullanıyorsunuz?

A: Samsung ve LG ekran normalde dijital tabelalar ve video duvarları için kullanılırken, özelleştirilmiş ekran da desteklenmektedir.

 

 

 

Şirket takım

ZXT LCD, tüm üretim sürecini kapsayabilen profesyonel bir ekibe sahiptir.

 

Elektronik mühendisi: Proje işi için, iyi bir elektronik mühendisi en önemli kişi olacaktır, çünkü bilgisi ve profesyoneli, müşterinin talebini en düşük maliyetle karşılamak için en iyi çözümü bulacaktır.Screenage'ın elektronik mühendisleri bu dosyada 10 yıldan fazla deneyime sahiptir, çalışanlarımız ticari ekran ekipmanlarıyla ilgili tüm ilgili bileşenler konusunda çok profesyoneldir.Müşterilerimiz için rekabetçi çözüm ve fiyat sunabilmemizin nedeni nedir? '

 

Yapı mühendisi: Screenage'ın yeni tasarım için iyi iş çıkaran iki adamı var.Bize hedef tasarımınızı veya eskizinizi gösterin, onlar gerçeğe dönüşsün.

 

Ayrıca ZXT LCD, ülke çapında bir satış ağı ve etkin satış sonrası hizmet sistemi kurdu ve diğer insanlar, iyi şeyler yapmamıza yardımcı olmak için gerekli pozisyonda.Biz güçlü bir şirket değiliz, ancak profesyonel bir üreticiyiz.

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
F / 5, Bina 5, Hubei Baofeng Sanayi Bölgesi, Buji Kasabası, Longgang, Shenzhen, Çin
Tel:86-755-18098949445
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite interaktif dokunmatik ekran kiosk Tedarikçi. © 2018 - 2021 zxtlcd.com. All Rights Reserved.